Galatasaray Sezona Başlıyor! Galatasaray – Gaziantep FK | #GSvGFK

Galatasaray Sezona Başlıyor! Galatasaray - Gaziantep FK | #GSvGFK. 2020-2021 SüperLig Sezonundaki ilk maçına çıkacak olan Galatasaray'ın rakibi Gaziantep FK. Galatasaray İçin Sezon Başlıyor.

0 406

Galatasaray Sezona Başlıyor! Galatasaray – Gaziantep FK | #GSvGFK. 2020-2021 SüperLig Sezonundaki ilk maçına çıkacak olan Galatasaray’ın rakibi Gaziantep FK. Galatasaray İçin Sezon Başlıyor.

Geçtiğimiz sezon pandemi arasına kadar şampiyonluk yolundaki en önemli adaylardan birisi olan Galatasaray pandemi arası sonrası kadrodaki eksikler, şanssız sakatlıklar ile beraber seri puan kayıpları yaşayarak şampiyonluk yarışından kopmuştu. Fatih Terim yönetimiyle devam eden sarı kırmızılı ekip kadrosundaki revizyonlar ve şampiyonluk parolasıyla 2020-2021 SüperLig Sezonundaki ilk maçında kendi evinde Gaziantep FK’yı ağırlıyor.

Galatasaray – Gaziantep FK Maçı Ne Zaman ve Saat Kaçta?

2020-2021 Süperlig Sezonunun ilk maçlarından olan Galatasaray – Gaziantep FK maçı bugün yani 12 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’da.

Maç Hangi Kanalda?

Geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi Süper Ligin tüm maçları Bein Sports kanalları üzerinden yayımlanacak. Galatasaray – Gaziantep FK maçı da saat 20.00’da Bein Sports 1 ekranlarından seyirciyle buluşacak.

Maçın Hakemi Kim?

Galatasaray – Gaziantep FK maçını Bahattin Şimşek ve ekibi yönetecek.

Galatasaray – Gaziantep FK Maçı Kadrolar Açıklandı Mı?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.