Öztrak Pozitif Çıktığını Açıkladı, Albayrak Gündem Oldu #AlbayrakAdamlığı

CHP Sözcüsü Faik Öztrak Pozitif Çıktığını Açıkladı, Maliye Bakanı Berat Albayrak Gündem Oldu #AlbayrakAdamlığı

0 26

CHP Sözcüsü Faik Öztrak Pozitif Çıktığını Açıkladı, Maliye Bakanı Berat Albayrak Gündem Oldu #AlbayrakAdamlığı

Cumhuriyet Halk Partisi sözcüsü Faik Öztrak geçtiğimiz gün koronavirüs testi sonucunun pozitif çıktığını duyurmuştu.  Hem  muhalefet cephesinden hem de hükümet kanadından yüzlerce geçmiş olsun dilediği alan Faik Öztrak’a bir geçmiş olsun mesajı da Maliye Bakanı Berat Albayrak’tan geldi.

Faik Öztrak özellikle ekonomideki kötü gidişatın ve artan döviz kurlarının faturasını her fırsatta sert eleştirilerle Albayrak’a kesiyor ve ikili aralarındaki gergin ilişkiyle biliniyordu. Cumhuriyet Halk Partisi’nin başarılı sözcüsü Öztrak yakın zamanda yine Berat Albayrak’ı hedef alan eleştirilerde bulunmuştu.

Geçtiğimiz gün koronavirüs testi sonucunun pozitif çıktığını duyuran Faik Öztrak’a bir geçmiş olsun mesajı da Berat Albayrak’tan geldi. Bakan Albayrak resmi Twitter hesabından Öztrak’a geçmiş olsun dileklerini içeren bir tweet atarak kendisini telefonla aradığını ve bizzat geçmiş olsun dilediğini de ekledi.

Bu geçmiş olsun açıklamasından sonra aralarındaki gergin ilişkiye rağmen Faik Öztrak’a içtenlikle geçmiş olsun dileyen Berat Albayrak, #AlbayrakAdamlığı etiketiyle trend topic oldu. Özellikle Albayrak’ın icraatlerinden ve bakanlığından memnun olan yurttaşlar Twitter’da Bakan Albayrak’a övgüler yağdırdı.

Muhalefet cephesindeki vatandaşlar ise Bakan Albayrak’ın övgüler yağdırılacak bir icraatinin olmadığını, basit ve insanı bir eylemin bu kadar büyütülerek reklam edilmemesi gerektiğini düşünen tweetler attı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.