Vedat Muriqi Transferi Netleşti #VedatMuriqi

Vedat Muriqi Transferi Netleşti #VedatMuriqi - ttoldu.com | Vedat Muriqi transferi Kap'a Bildirildi. Muriqi Lazio yolcusu.

0 13

Vedat Muriqi Transferi Netleşti!

#VedatMuriqi. Vedat Muriqi Transferi Netleşti #VedatMuriqi. Vedat Muriqi transferi Kap’a Bildirildi. Muriqi Lazio yolcusu.

Fenerbahçe yakın tarihinin belki de en kötü sezonunun ardından 2019-2020 sezonu için Çaykur Rize Spor’un genç golcüsü Vedat Muriqi ile anlaşmıştı. Bu sezonda takım, taraftarın beklentilerini yine de tam olarak karşılayamamış olsa da özellikle ligin ilk yarısındaki müthiş performansı ve takım ile yakaladağı harika sinerji sayesinde taraftarın gözünde taht kuran Vedat Muriqi için bir süredir transfer dedikoduları yapılıyordu.

Kulübün pandemi dönemi sonrasındaki yoğun transfer gündemi ile birlikte yaşanılan kaotik süreç finansal durum ve beklentiler göz önünde bulundurulduğunda avrupa kulüplerinden gelebilecek kayda değer tekliflerin olumlu değerlendirilebileceği de kulüp yöneticileri tarafından daha önce de belirtilmişti.

Lazio, Vedat’ı İstiyor

Serie A’nın köklü kulüplerinden Lazio’nun Vedat Muriqi ile ilgilendiği bir süredir spor bülteninde sıkça yer alan bir dedikoduydu. Bugün akşam saatlerinde kulübün resmi yayın organları tarafından transfer için görüşmeleri başlandığı açıkça bildirildi.

Taraftar hem mutlu hem mutsuz

Bir sezonluk beklentinin altında geçen birlikteliğe rağmen bireysel anlamdaki hırsı ve performansı ile taraftarın gözünde taht kuran Muriqi’nin transferi, Fenerbahçe taraftarına aynı anda iki duyguyu yaşatıyor.  Hem oyuncunun geleceği için oldukça keskin bir virajı, Avrupa’nın iddialı kulüplerinden birine giderek geçmesi hem de bu transferin kulübe kazandıracağı finansal rahatlık taraftarı mutlu ederken bu kısacık dönemde kurulan duygusal bağ ile oyuncudan ayrılacak olmak da bu transferi haliye gündem ediyor.

Taraftarın gözünden #VedatMuriqi transferi;

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.